054-218-4503

הדר עם | צורן

מערכת שעות אורבן פלייס 2019-2020

סניף הדר עם

יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי
שעות קבוצה מורה שעות קבוצה מורה שעות קבוצה מורה שעות קבוצה מורה שעות קבוצה מורה
סטודיו צהוב סטודיו צהוב סטודיו צהוב סטודיו צהוב סטודיו צהוב
16:45-18:00 מודרני ה-ו דניאל רוזמן 16:15-17:30 פיוז'ן - אנסמבל 2 רותם ברוך 17:30-19:00 מגה קרו השלמות 17:00-18:15 בלט ז-ח ערן אבוקסיס 16:30-17:30 סדנת master רפאל ביזהלוי
18:00-19:15 מודרני ז ומעלה challenge דניאל רוזמן 17:30-19:00 פיוז'ן - אנסמבל 1 רותם ברוך 19:00-20:00 להקה השלמות 18:15-19:30 בלט ט-י ערן אבוקסיס 17:45-18:45 סדנת master רפאל ביזהלוי
19:30-20:30 היפ הופ ז-ט אדוונס עדי ווליבוביץ 19:00-20:00 מגה ורסיטי מרים רובינוב 20:00-21:00 להקה 19:45-21:00 בלט יא-יב ערן אבוקסיס 19:00-20:00 מגה ורסיטי רפאל ביזהלוי
20:00-21:00 סדנה מגה קרו כיתות י-יב שי מזרחי 20:00-21:15 מגה קרו מרים רובינוב
21:00-22:15 מגה קרו שי מזרחי 21:15-22:15 אנסמבל 1 י-יב מרים רובינוב
סטודיו בורדו סטודיו בורדו סטודיו בורדו סטודיו בורדו סטודיו בורדו
16:30-17:30 היפ הופ א-ב עדי ווליבוביץ ומוריה 17:45-19:00 להקה מרים רובינוב 17:00-17:45 גיל הרך רוני דגן 16:00-17:00 מודרני ג-ד עתליה בן ארי 17:30-18:45 אנסמבל 2 ז-ט מרים רובינוב
17:30-18:30 היפ הופ ג-ד עדי ווליבוביץ 19:00-20:30 Pull Up - Crew עתליה בן ארי 17:15-18:15 מודרני ה-ו עתליה בן ארי 18:45-19:45 מודרני ז ומעלה challenge מרים רובינוב
18:30-19:30 היפ הופ ה-ו עדי ווליבוביץ 18:15-19:30 Master Class עתליה בן ארי
20:45-21:45 Pull Up - Crew עתליה בן ארי
סטודי אפור סטודיו אפור סטודיו אפור סטודיו אפור סטודיו אפור
18:30-19:30 היפ הופ בנים ה-ח טל וייסמן ונתיב 17:15-17:30 חימום אנסמבל 1 17:15-18:15 היפ הופ ג-ד גל בורשטיין
18:30-19:30 היפ הופ ה-ו גל בורשטיין
19:30-20:30 היפ הופ ז-ח גל בורשטיין
20:30-21:30 היפ הופ ט-י אדוונס גל בורשטיין
מרחב גיבוש מרחב גיבוש מרחב גיבוש מרחב גיבוש מרחב גיבוש
18:00-18:30 גיבוש ה-ו 17:45-18:30 אורבן טיים - גיבוש מגה ג'וניורס 20:00-20:30 אורבן טיים - גיבוש ורסיטי
20:30-21:00 אורבן טיים - גיבוש ט-י 19:00-20:00 אורבן טיים - גיבוש מגה קרו
בית העם - כפר ידידיה בית העם - כפר ידידיה בית העם - כפר ידידיה בית העם - כפר ידידיה בית העם - כפר ידידיה
16:45-17:45 מגה ג'וניורס מרים רובינוב
17:45-18:45 סדנת היפ הופ ורסיטי ז-ט שי מזרחי
18:45-19:45 סדנת היפ הופ מגה ג'וניורס שי מזרחי

סניף צורן

יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי
שעות קבוצה מורה שעות קבוצה מורה שעות קבוצה מורה שעות קבוצה מורה שעות קבוצה מורה
סטודיו 1 סטודיו 1 סטודיו 1 סטודיו 1 סטודיו 1
16:15-17:15 היפ הופ ז-ט גל אורן 17:15-18:00 היפ הופ א-ב גל אורן 16:15-17:15 היפ הופ ג-ד עדי ווליבוביץ ורונה
17:15-18:15 מגה ג'וניורס - כיתות גל אורן 18:00-19:00 היפ הופ ג-ד גל אורן 17:15-18:00 היפ הופ א-ב עדי ווליבוביץ
18:00-19:00 מגה ג'וניורס ה-ו עדי ווליבוביץ
19:00-20:00 היפ הופ ז-ט עדי ווליבוביץ
מרחב גיבוש מרחב גיבוש מרחב גיבוש מרחב גיבוש מרחב גיבוש
16:45-17:15 אורבן טיים - גיבוש - מגה ג'וניורס 19:00-19:30 אורבן טיים - ג-ד - גיבוש
17:15-17:45 אורבן טיים - כיתות ז-ט